Image module

VR İLE TİCARET GELİŞTİRME

Giderleri ve seyahat masraflarını azaltırken ticari etkinliği arttırmak için sanal gerçekliği kullanmak, fuarlarda ve konferanslarda, markanızı sektörünüzde bir teknoloji lideri olarak farklılaştırarak ürünlerinizi benzersiz bir şekilde sergilemeye yardımcı olabilir.

Fuarlar ve Ürün Tanıtımı için Sanal Gerçeklik

İşletmenizin tüm ürün yelpazesini ve gelecek vizyonunu unutulmaz, sürükleyici ve interaktif bir deneyim ile sergilemesine olanak tanıyarak müşteri deneyiminde yeni bir tarz yaratabilirsiniz!

Ticari fuarlarda ve konferanslarda Sanal Gerçeklik, işletmelerin, müşterilere ve son kullanıcıya benzersiz bir deneyim sunmak için yeni bir yöntem sunmasını sağlıyor.

Örneğin bir mobilya mağazanız var ve fuara katıldınız, Ürünlerinizden sadece birkaç tanesini standınızda sergileyebilirsiniz. Ancak VR-Etkinlik Farkıyla küçücük bir alana koskoca mağazanızı sığdırmak artık mümkün!

Bu teknoloji, stant için gerekli alan miktarını büyük ölçüde azaltırken, ekipman, nakliye ve sigorta maliyetini büyük ölçüde azaltır.

Image module
Image
Vizyon Vitrini
Ürünlerinizi sergilemek için önceden tasarlanmış inanılmaz ayrıntılı ve etkileyici sanal ortamlar.
Image
Deneyim Vitrini
Ürünlerinizin doğal ortamlarında görüntülenebilmesi için güzel hazırlanmış ve gerçekçi özel sanal dünyalar.
Image
Etkileşim Vitrini
Müşterileriniz sadece deneyimlemeye değil, aynı zamanda dünya ve ürünle de etkileşime girme fırsatına sahip olacaklar.

Vizyon Vitrini

Vizyon Gelişmeler, vitrin odaları veya ortamları aracılığıyla gösterilere odaklanır ve şirketin bir VR alanında ürünlerini göstermesine izin verir.

 • Özelleştirilmiş vitrin ortamı
 • Anahtar Teslim Uygulama Geliştirme
 • İnanılmaz Ses ve Görsel Ekran
 • 3D Tarama / Ürünlerin Çoğaltılması

Deneyim Vitrini

Kullanıcıların bilgi ve eğlenceye ulaşmak için basit menüler ve pop-up’larla etkileşime girme kabiliyetine sahip bir VR alanında çevrelerinde hareket etmelerine ve ortamlarının bir parçasını hissetmelerine izin verin.

 • Tam 3D Deneyim
 • Sürükleyici 3D Ortamlar
 • Özelleştirilmiş Hareket Kontrolleri
 • Menüler ve Basit Etkileşim

Etkileşim Vitrini

Kullanıcılara tam etkileşimli nesneler, ortamlar ve özelleştirilmiş kontrol şemaları ile etkileşim düzeylerinin, elde etmek istediğiniz her türlü vitrin veya gösteriyle eşleşmelerine olanak tanıyan en yüksek kalite standardıdır.

 • Sürükleyici İnteraktif Ortam
 • Özelleştirilmiş Denetleyici Düzenleri
 • Oyun Etkileşimi Düzeyleri
 • Etkileşimli 3D Nesneler
 • Kullanıcı Hareket Analizi

Fuar ve Ürün Tanıtımı için Sanal Gerçeklik Teknolojisinin Kullanılabileceği En Uygun Sektörler

Otomotiv – Havacılık – Kargo ve Nakliye – Demiryolu taşımacılığı – Sanayi – Lunapark – İş yeri güvenliği – Emlak – Sağlık hizmeti – Tarım – Uzay – Tekstil – Mimari – Moda – Dekorasyon – Askeri ve Savunma Sektörü

VR Ürün Modelleme

Tüm ürünleriniz için çarpıcı yeni görseller ve modeller oluşturabiliriz. Mevcut 3D varlıklara sahip müşteriler için, onları etkileşimli, tamamen sürükleyici bir sanal dünyaya dönüştürmeye ve yerleştirmeye yardımcı olabiliriz.

Mobil VR Donanımı

Teknolojimiz tamamen mobildir. VR Etkinlik,  Dünyasının en büyük mobil VR sağlayıcılarından biri.  Fuar, fonksiyon odaları, konferans salonları vb. herhangi bir yere kurulum hızlı ve güvenli kurulumlar sağlayabiliriz.

Image module

BUGÜN ÜCRETSİZ BİR DEMO REZERVASYONU YAPIN

İletişim bilgilerinizi girin ve bir sonraki projeniz veya etkinliğiniz için ücretsiz bir demo / danışma rezervasyonu yapmak üzere sizinle iletişime geçeceğiz.

*

*

Image module