Image module

VR OYUN GELİŞTİRME

Dünyanızı baştan aşağıya değiştiremeyeceğimize göre sizleri büyülü bir gözlükle olmak istediğiniz yere götürüyoruz. Sanal Gerçeklik teknolojisi ile kreatif kurguları bir araya getirerek sıradışı ve inovatif çözümler sunuyoruz.

Pazarlama ve tanıtım odaklı projelerden eğitime kadar birçok farklı alanda değer yaratan eğlenceli ve ilgi çekici projeler üretiyoruz. En uygun senaryo ve bütçe ile uzman yazılım kadromuzla istediğiniz oyunu VR-Etkinlik farkıyla yaratabilirsiniz.

Markanızı sanal dünyada göstermeyi,
Rakiplerinizden daha çok dikkat çekmeyi,
Şirketinizin teknolojiyi en yakından takip ettiğini göstermek istiyorsanız,

VR-ETKİNLİK farkıyla HTC VIVE tam size göre !

Image module
Image module

VR UYGULAMA GELİŞTİRME

Sıfırdan bir sanal gerçeklik uygulaması oluşturmak, ihtiyaçlarınızı derin bir şekilde analiz etmenizi ve “neden?” diye sormanızı gerektiriyor. Sizleri tıpkı gerçek dünyada hissettiren, personelinizi ve tüketicilerinizi eğiten ve duyguları uyandıran uygulamalar geliştiriyoruz. Sanal gerçeklik uygulama geliştirme sürecimiz, ilk tasarımdan son sürümün sonuna kadar her türlü adımda çalıştığımız için tamamen anahtar niteliğindedir.
Sanal ve Artırılmış Gerçeklik, insan tarafından hayal edilmeden önce öğrenmeyi son derece hızlandırmanın yeni bir yolunu sunar. VR Etkinlik, teknolojinin tasarlanması ve pratik uygulamasıyla bu gücü kullanmanıza yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

Image module
Image module

VR Geliştirme Sürecimiz

Tasarım aşamasına geldiğimizde, uygulamayı basit bir biçimde bir araya getirmeye başladık. Fonksiyona odaklanır ve kullanıcının istemcinin istediği görevleri gerçekleştirebildiğinden emin oluruz.

application development

TaSARIm

Tasarım aşamasına ulaştığımızda, uygulamayı basit bir biçimde bir araya getirmeye başladık. Fonksiyona odaklanır ve kullanıcının istemcinin istediği görevleri gerçekleştirebildiğinden emin oluruz.

prototype-vr

2PROTOTOİP

Bu aşamada, daha sonra, VR uygulamasını test etmek için müşteri ile sürekli olarak ileri geri hareket ediyoruz ve düşük çözünürlüklü bir grafik görüntüsü ile istenen özelliklere uyduğundan emin oluyoruz. İstemci işlevsellikten ve özelliklerden memnun kaldıysa, sonuçlandırma zamanı gelecektir.

final-stage-vr

3SONUÇ

Sonuçlandırma, son yüksek çözünürlüklü grafikler, özel efektler ve uygulamanın cilalı görünmesi için gerekli olan herşeyi yerleştirme işlemidir. Uygulamanın kullanım kolaylığı için anahtar teslim olduğundan emin olun ve daha sonra serbest bırakılmamızı sağlayın.

application-dev

4YAYINLAMA

Uygulama geliştirme şimdi tamamlandı ve showfloor’a vurmaya hazır. Bu süreyi müşteriden gelen geri bildirimleri izlemek ve acil ihtiyaçlara uyacak şekilde kısa bir süre için uygulamayı ayarlamak ve performansın olağanüstü olduğundan emin olmak için alıyoruz. Bu aşamaya ulaşmak için kendimizi kaliteli işten gurur duyuyoruz!

Kurum içi VR ve AR Geliştirme

VR Etkinlik, İstanbul merkezli VR / AR teknoloji uzmanlarının tutkulu bir ekibine ev sahipliği yapıyor. Her boyutta proje için hazır Unity3d Geliştiriciler, Tasarımcılar, Modelleme ve Programlama uzmanları var.

Oyun ve Uygulamalarda Anahtar Teslim Çözümler

Proje başarısını garanti altına almak için üstün içerikler sunmaktan gurur duyuyoruz.

OYUN VE UYGULAMALAR İÇİN KULLANDIĞIMIZ SANAL GERÇEKLİK GÖZLÜKLERİ

  • Oculus GO
  • HTC Vive Focus
  • Samsung Gear
  • HTC VIVE
Image module

BUGÜN ÜCRETSİZ BİR DEMO REZERVASYONU YAPIN

İletişim bilgilerinizi girin ve bir sonraki projeniz veya etkinliğiniz için ücretsiz bir demo / danışma rezervasyonu yapmak üzere sizinle iletişime geçeceğiz.

*

*

Image module