Image module

Etkinlik Yönetimi

Misyonumuz sizin ve müşterilerimizin yenilikçi ve teknolojik bir devrim yaratmasına yardım etmektir. Amacımız, son derece etkileşimli bir sanal gerçeklik deneyimi yaratmak için sizinle birlikte çalışmak. Neden Biz? Çünkü en teknolojik ekipmanları kullanıyoruz. Zamanınıza, alanınıza ve konseptinize uygun çözümler üretiyoruz ve VR Profesyonelleri ile oluşan bir ekibe sahibiz.

Etkinlikler & Aktivasyonlar

VR Ekinlik; kurumsal etkinlikler, kongreler, festivaller, fuarlar, konferanslar, özel partiler ve ihtiyacınız olduğu her yer için son teknoloji sanal gerçeklik sağlar!

Etkinliklerinize yeni sanal etkileşimli dünyalara tamamen dalma şansı vermek için en yeni ve en iyi bilgisayar teknolojisini kullanarak yüzlerce deneyim, multiplayer oyun ve uygulama sunuyoruz.

Sanal Gerçeklik ile kullanılan alternatif çözümlere bir göz atın !

Image module

Mixed Reality

Karma Gerçeklik, özel çekim teknikleri ve yazılımları kullanılarak kullanıcının sanal dünyaya gerçek zamanlı entegresinin sağlanmasıdır.

VR ARAÇ SİMÜLATÖRÜ

Katılımcılarınıza pist olmadan Formula 1 deneyimi yaşatmak istemez misiniz?
Sanal Gerçeklik ile Araç Simülatörünü aynı platformda sunuyoruz.

Image module
Image module

VR YÜRÜME SİMÜLATÖRÜ

Katılımcılarınıza pist üzerinde yürüyerek gerçek vr deneyimi yaşatmak istemez misinin?

KABLOSUZ VR TEKNOLOJİSİ

Kendini sanal gerçeklikte daha özgür hissetmek istemez misin? Sınırlı Sayıda üretilmiş kablosuz VR ile kablosuz eğlencenin ve sınırsız özgürlüğün tadını VR Etkinlik farkıyla yaşayın.

Image module
  • Ürün ve Marka Tanıtımları
  • Konser ve Eğlence Festivalleri
  • Galalar
  • Bağış Geceleri
  • Şirket & Takım Aktiviteleri
  • Eğlence Festivalleri
  • Kutlamalar
  • Fuaye Alanları
  • Sergiler
  • Motivasyon Toplantıları

Sanal Gerçeklik ile Etkinlik Alanlarınız Çok Daha Eğlenceli

Etkinlik Kapsamında ihtiyacınız olandan daha fazlasını sizlere sunuyor ve anahtar teslim çözümler üretiyoruz. Sizlere özel, konseptinize uygun onlarca oyun ve uygulamalar sizleri bekliyor!

Image module

VR Uzmanlarımız

Sanal Gerçeklik uzmanlarımız, güler yüzlü ve profesyoneldir.. VR Uzmanlarımız sayesinde; Sizin ve konuklarınızın her biri özel olarak tasarlanmış deneyimlerle rahatça yönlendirildiklerinden emin olacaklardır.

Image module

İçerik

Bugün için en geniş seçenek olan oyun ve deneyimlerimizi sunuyoruz ve binlerce seçenek arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Ekibimiz, ihtiyaçlarınıza en uygun olanları seçmek ve kapsamayı da sizinle birlikte çalışacaktır.

Teknoloji

Tüm etkinliklerimiz HTC Vive’in en yeni ve en büyük Sanal Gerçeklik kulaklıklarıyla destekleniyor. VR Gözlükler, hem taşınabilirlik hem de üst seviye özellikleri için MSI Notebook’un yüksek performanslı oyun bilgisayarları tarafından destekleniyor.

Image module

Tam Mobil

Teknolojimiz tamamen mobildir. VR Etkinlik, Dünyasının en büyük mobil VR sağlayıcılarından biri. Fuar, fonksiyon odaları, konferans salonları vb. herhangi bir yere kurulum hızlı ve güvenli kurulumlar sağlayabiliriz.

BUGÜN ÜCRETSİZ BİR DEMO REZERVASYONU YAPIN

İletişim bilgilerinizi girin ve bir sonraki projeniz veya etkinliğiniz için ücretsiz bir demo / danışma rezervasyonu yapmak üzere sizinle iletişime geçeceğiz.

*

*

Image module