Image module

SANAL GERÇEKLİK
EĞİTİM VE ÖĞRENME

Öğrenciler için eğlenceli ve canlandırıcı bir deneyim yaratırken, sanal gerçekliğin gücünü ile öğrenme verimliliğini birleştiriyoruz. Sanal Gerçeklik ile öğrenciler yeni dünyalarla tanışıp, yaratıcılık, sürükleyici düşünme ve takım oluşturma sürecini eğlenceli ve canlandırıcı bir şekilde teşvik eden tamamen yeni bir boyutta öğrenecekler.

Teknoloji ile Öğrenmeyi Güçlendirme

Öğrencilerin beden anatomisini öğrenerek insan anatomisini öğrenmelerini ister misiniz? Stonehenge’deki antik taşlar arasında yürüyüşe ne dersiniz? Peki, Uzay yolculuğu yapmayı, bir odayı tuval olarak kullanıp 3 Boyutlu Resim çizmeyi, Sanal Gerçeklik ile Spor yapmayı? Sanal Gerçeklik bunların hepsini mümkün öğrencilere mümkün kılar.

Eğitim & Öğrenim Fırsatları

VR Etkinlik, öğrenciler için öğrenim sürecine çekici ve eğlenceli bir şekilde yardımcı olacak şekilde inşa edilmiş çok çeşitli eğitim deneyimlerine erişmenizi sağlayacaktır.

Image module

Müfredat Planlama

Ders planları ile VR için etkili entegrasyon konusunda danışmanlık.

Image module

VR Geliştirme Öğretimi

VR gelişimi için çeşitli giriş dersleri.

Image module

Müfredat dışı etkinlikler

Sanal gerçeklik aktivitelerinde ekstra müfredat sağlanması.

Delimiter

Okul VR Etkinlikleri

Öğrencilere teknolojiyi getirmek için belirli okul etkinlikleriniz için VR sağlayın

Delimiter
Donanım
  • Bilgi işlem
  • VR Başlıkları
  • Aksesuarlar
Delimiter
Hizmetler
  • Teknik Danışmanlık
  • Sitede dağıtım
  • Sorun giderme ve destek
Delimiter
Yazılım
  • Seçilen lisanslı içerik
  • Yazılım eğitimi
  • Özel yazılım çözümleri

Eğitim için İçerik

Sunduğumuz VR teknolojisi, Öğrenciler için çekici ve eğlenceli bir şekilde inşa edilmiş çok çeşitli eğitim deneyimlerine erişmelerini sağlayacaktır.

Banner image
Anatomi
Tüm insan vücut sistemlerini içeren interaktif bir anatomik atlas. Bu eklem ve kemiklerin animasyonları ile insan hareket modülü içerir.
Banner image
Astronomi
Akla gelmeyen bir ölçek oluşturmanıza, yok etmenize ve etkileşimde bulunmanıza olanak veren bir fizik tabanlı uzay simülatörü.
Banner image
Havacılık (VR Uçuş Simülatörü)
Pilotaj eğitiminde kullanılan üst düzey uçuş simülatörlerini Sanal Gerçekliğe entegre ettik. Uçuş Simülörleri ile eğitimler daha ekonomik ve güvenli.
Banner image
Biyoloji
Moleküler seviyeye yaklaşmanızı ve içindeki küçük dünyaları keşfetmenizi sağlayarak nesneleri deneyimlemenin yeni bir yolu.
Banner image
Kimya
Karbon, Oksijen, Azot ve Hidrojen gibi organik moleküller oluşturun. Kimyasal modelleme setinden daha fazla atom kullanarak aşağıdan yukarıya doğru tasarım yapın.
Banner image
Matematik
Sezgisel yollarla vektör hesaplarının temellerini öğrenebilirsiniz. Sonunda vektör hesabı karmaşıklığını açıklayabilirsiniz. Vektörleri ellerinizle işleyin.
Banner image
Coğrafya
Dünyayı sanal gerçeklikte tamamen yeni perspektiflerden keşfedin. Tokyo sokaklarında dolaşın, Büyük Kanyon'da uçun ya da Eyfel Kulesi'nin etrafında yürüyün
Banner image
Sanat tasarımı
3D resimler yaratmak her sanatçının hayalidir, ve şimdi, bu bir gerçek. Boyama Elde tutulan bir “boya fırçası” kullanılarak yapılır ve yaratma olanakları yaratıcı öğrenciler için ilham verici olacaktır.
Banner image
Müzik
Sınıfınızın sınırları içindeki synthesizer'ları, davulları, hoparlörleri ve diğer ekipmanları düzenleyin, böylece kendi şarkılarınızı yapmak için özel yapım bir stüdyonuz var.

BUGÜN ÜCRETSİZ BİR DEMO REZERVASYONU YAPIN

İletişim bilgilerinizi girin ve bir sonraki projeniz veya etkinliğiniz için ücretsiz bir demo / danışma rezervasyonu yapmak üzere sizinle iletişime geçeceğiz.

*

*

Image module