Image module

VR-ETKİNLİK HAKKINDA

Biz son teknolojiye sahip bir şirketiz. Amacımız işletmelerin Sanal Gerçekliğin gücünü kullanarak yenilikçi, sürükleyici ve etkili deneyimler sunmasına yardımcı olmaktır!

Sanal Gerçeklik teknolojisi ile kreatif kurguları bir araya getirerek orijinal ve yenilikçi çözümler sunuyoruz. Pazarlama ve tanıtım odaklı projelerden eğitime kadar birçok farklı alanda değer yaratan eğlenceli ve ilgi çekici projeleri Sanal Gerçeklik Prodüksiyonları ile birleştiren bir Sanal Gerçeklik Ajansıyız.

Biz Kimiz

VR Etkinlik’te en çeşitli ve sıra dışı insan grubunu bulacaksınız. Sanal Gerçeklik dünyasında, yenilikçi, hayalperest ve düşünce liderleriyiz.

 

Sanal Gerçekliğin herkesin erişebileceği pozitif gücünü ortaya çıkarmasını bilen tutkulu ve tecrübeli bir ekibiz.

 

Şimdiye kadar binlerce kişiyi bu teknoloji ile tanıştırmış olmanın gururunu taşıyoruz.

Image module

GÖREVİMİZ

Misyonumuz, işletmelerin gelişmekte olan Sanal Gerçeklik ve Artırılmış Gerçeklik çözümlerinin tüm avantajlarından yararlanmasını mümkün kılmaktır.

Çok kısa bir sürede onlarca anahtar teslimi çözümler sunarak bunu başardık. Özel yetkili teknik ekibimiz ve özel geliştirdiğimiz uygulamaların benzersiz kalitesi ile hem donanım hem de yazılım olarak yeni nesil firmaların ve etkinliklerin sanal gerçeklik ajansı olmaktan memnuniyet duyuyoruz.

BUGÜN ÜCRETSİZ BİR DEMO REZERVASYONU YAPIN

İletişim bilgilerinizi girin ve bir sonraki projeniz veya etkinliğiniz için ücretsiz bir demo / danışma rezervasyonu yapmak üzere sizinle iletişime geçeceğiz.

*

*

Image module